موبایل :  09126668593
موبایل : 09126668593
تلفن : 34648095-026
تلفن : 34648095-026
موبایل : 09125302176
موبایل : 09125302176

ساخت تابلو چنج آور در کرج 

تابلو چنج آور ۱۲۵۰ آمپری بین برق شهر و دیزل ژنراتور پرکینز با برد فابریک توسط کنتلر COMAP در کرج

ساخت تابلو چنج آور در کرج   تابلو چنج آور در کرج

قیمت تابلو چنج آور ATS در کرج 

استفاده از برق در صنایع و کارگاه های مختلف جزء ضروری ترین منابع تغذیه ای است. در صنایع مختلف وسایل، ابزار آلات و دستگاه های مختلفی وجود دارد که با برق کار می کنند و محافظت از آنها حائز اهمیت است. تجهیزات الکتریکی که در برق رسانی به این تجهیزات استفاده می شوند را برای محافظت و بهبود کارایی درون تابلو برق نصب نگهداری می کنند. در واقع به‌منظور جلوگیری و کاهش خطرات احتمالی ناشی از کاهش جریان برق، شوک الکتریکی و افزایش ولتاژ از تابلو برق استفاده می‌شود. تابلو برق در مدل‌های مختلف و بسته به نیاز کاربران طراحی و تولید می‌شود. یکی از انواع تابلو برق، تابلو چنج آور ATS نام دارد. شرکت رابین ژنراتور در زمینه ساخت تابلو چنج اور اتوماتیک در کرج و تهران فعالیت دارد. جهت استعلام قیمت تابلو چنج آور ATS در کرج با بخش پشتیبانی تماس حاصل فرمایید.

قیمت تابلو چنج آور   تابلو چنج آور ATS در کرج

ساخت تابلو برق چنج آور در کرج

تابلو برق چنج آور، تابلو برقی است که به‌صورت اتوماتیک با جابجایی بین دو ورودی برق عمل می‌کند. در واقع از تابلو چنج آور ATS در دستگاه‌های برق اضطراری استفاده می‌شود. تابلو برق چنج آور به مجموعه تجهیزاتی اطلاق می‌شود که به‌منظور جابجایی بار به منابع دیگر مانند دیزل ژنراتور اضطراری مورد استفاده قرار می‌گیرد. 

طرز کار تابلو چنج آور

گاهی اوقات هنگام کار با تجهیزات الکترونیکی نیاز به تعویض  برق شهری به برق اضطراری خواهید داشت. اینکار با تابلو برق معمولی انجام نشده و با استفاده از تابلو برق چنج آور انجام پذیر است. نحوه عملکرد تابلو برق اتوماتیک چنج اور به این صورت است که هنگامی‌که از جریان برق شهری استفاده می‌کنیم نیاز به برق اضطراری نخواهد بود. این شرایط موجب می‌شود که تابلو برق مورد نظر با قطع کردن اتوماتیک برق اضطراری به‌خوبی این عمل را انجام دهد. در حالت کلی وظایف تابلو برق چنج آور سه حالت دارد :
  • حالت اول
هنگامی‌که مجموعه از شبکه سراسری برق شهری استفاده می‌کند، یو پی اس یا خروجی ژنراتور قطع می‌شود. در این حالت کاربر با زدن کلید مربوط به برق شهر خروجی ژنراتور را قطع خواهد کرد.
  • حالت دوم
چنانچه شبکه با قطع اتصال برق شهری مواجه شود کاربر با کلید مربوطه برق ژنراتور را وصل می‌کند. با قطع شدن برق پس از مدت مشخص اپراتور یو پی اس را به حالت وصل برده و خروجی یو پی اس وارد مدار خواهد شد.
  • حالت سوم
زمانی که برق سراسری و شهری قطع‌شده و مشغول استفاده از برق یو اس پی هستید. با وصل شدن برق سراسری بلافاصله ژنراتور اضطراری یا بر یو پی اس قطع خواهد شد. پس از مدت مشخصی با وارد شدن برق شهری به مدار سیستم تجهیز راه‌اندازی خواهد شد.
ساخت تابلو چنج آور


آدرس : کرج ۴۵متری گلشهر ، خیابان ابوذر ، نبش کوچه تهرانی

شماره تماس  :  34648095-026     -     09125302176    -   09126668593

همواره رضایت شما مشتریان عزیز هدف این شرکت است. رضایت و همکاری با شما بهترین رزومه کاری برای شرکت رابین ژنراتور می باشد.
 

عکس