موبایل :  09126668593
موبایل : 09126668593
تلفن : 34648095-026
تلفن : 34648095-026
موبایل : 09125302176
موبایل : 09125302176

کنترل دیزل ژنراتور

تابلو کنترل دیزل ژنراتور

خرید تابلو کنترل دیزل ژنراتور

قیمت برد کنترل ژنراتور

کنترل پنل دیزل ژنراتور

قیمت کنترل دیزل ژنراتور

رله کنترل دیزل ژنراتور

کنترلر اتوماتیک ژنراتور
کنترلر موتور دیزل
تابلو کنترل دیزل ژنراتور را میتوان به عنوان مغزِ پردازنده و یا مرکز فرمان دیزل ژنراتور در نظر گرفت. برد کنترل دیزل ژنراتور کلیه پارامترهای اساسی از قبیل دمای آب – فشار روغن – ولتاژ- دور موتور – فرکانس و غیره مانند چراغ راهنمایی و رانندگی علاوه بر نمایش کنترل و حفاظت می نماید. شرکت رابین ژنراتور با چندین سال سابقه و تجربه در زمینه فروش و خدمات رسانی انواع دیزل ژنراتور مفتخر است. در جهت آسان سازی کسب اطلاعات فنی مهندسی و خرید محصولات، این سایت را در اختیار شما هموطن گرامی قرار دهد. تا در هر جای ایران پهناور که در حال کار و زندگی می باشید. به راحتی از خدمات تخصصی فنی و مهندسی و خرید مطمئن بهره مند شوید.
 
کنترل دیزل ژنراتور

کنترل پنل دیزل ژتراتور

این بخش رابط کاربری دیزل ژنراتور است و شامل ابزارهای کنترع و مدیریت میباشد . تولید کنندگان مختلف پانل کنترل های متنوعی برای کنترل آسان آن تولید می کنند که برخی از این موارد در زیر ذکر شده است:

تنظیمات روشن و خاموش دیزل ژنراتور : پانل های کنترل خودکار شروع، به طور خودکار ژنراتور دیزلی را در هنگام قطع برق فعال می سازد.
موتور سنج : ابزار های اندازه گیری پارامتر های موتور دیزلی را نشان می دهد؛ پارامترهای مهمی از قبیل فشار روغن، درجه حرارت مایع خنک کننده، ولتاژ باتری، سرعت چرخش موتور دیزل و مدت زمان روشن بودن. اندازه گیری ثابت و نظارت بر این پارامترها به شما این امکان را می دهد هنگام عبور از سطح استاندار ژنراتور گازوئیلی خاموش شود.
ژنراتور سنج : دارای کنترل پنل ژنراتور برای اندازه گیری جریان خروجی و ولتاژ و فرکانس

سیستم کنترل دیزل ژنراتور

شرکت رابین ژنراتور از شرکت های پیشرو در زمینه سیستم های کنترل دیزل ژنراتور و موتورهای دیزلی و گازی در ایران بوده و دارای شبکه فروش و خدمات پس از فروش قوی در این زمینه می باشد. خدمات شرکت رابین ژنراتور در این زمینه به شرح ذیل می باشد:
  • سیستم کنترل نیروگاههای دیزلی ،دیزل ژنراتور و مدیریت انرژی
  • سیستم سنکرون(پارالل) ژنراتورها باهم و با برق شهر
  • سیستم کنترل موتورهای دیزلی و گازی جهت کاربردهای زمینی و دریایی (مارین)
  • سیستم کنترل تولید همزمان توان و گرما (CHP)

کاربرد برد کنترل دیزل ژنراتور

برد کنترل دیزل ژنراتور PLC در یک دستگاه دیزل ژنراتور مشخص خواهد کرد که چه موقع باید دستگاه استارت کرده و شروع به کار کند، در چه زمانی دستگاه دیزل ژنراتور بایستی متوقف گردد و از سوی دیگر به طور مداوم خروجی سنسور روغن و سنسور آب موتور دیزل را برای حفاظت از موتوردیزل کنترل میکند و برای محافظت از ژنراتور خروجی ولتاژ را کنترل میکند تا مطمئن باشیم که ژنراتور با خروجی برق باکیفیت ثابت 240 ولت (240V) و یا 400 ولت (400V) با فرکانس ثابت 50 هرتز (50HZ) تحویل میدهد.




 


آدرس : کرج ۴۵متری گلشهر ، خیابان ابوذر ، نبش کوچه تهرانی

شماره تماس  :  34648095-026     -     09125302176    -   09126668593

همواره رضایت شما مشتریان عزیز هدف این شرکت است. رضایت و همکاری با شما بهترین رزومه کاری برای شرکت رابین ژنراتور می باشد.
 

عکس