موبایل :  09126668593
موبایل : 09126668593
تلفن : 34648095-026
تلفن : 34648095-026
موبایل : 09125302176
موبایل : 09125302176

تابلو کنترل و قدرت دیزل ژنراتور

تابلو برق ژنراتور

نقشه تابلو برق فول اتوماتیک دیزل ژنراتور

تابلو کنترل دیزل ژنراتور

نقشه تابلو برق دیزل ژنراتور

قیمت تابلو برق دیزل ژنراتور

قیمت تابلو برق اتوماتیک

تابلو کنترل دیزل ژنراتور وظیفه هماهنگی و کنترل کردن یک یا چند دیزل ژنراتور را دارد. تمامی دیزل ژنراتور ها برای حفاظت به تابلو کنترل نیاز دارند. تابلو محفظه ایست عموما فلزی که  که تجهیزات در آن نصب شده و ارتباط الکتریکی توسط هادی ها برقرار شده و محفظه آماده بهره برداری می شود. تابلو کنترل دیزل ژنراتور بر اساس نحوه کارکرد در انواع تابلو دستی، تابلو برق اتوماتیک و تابلو‌های سنکرون یا پارالل تقسیم بندی می شوند.

تابلو کنترل دستی دیزل ژنراتور (MANUAL)

دیزل ژنراتورها برای فرمان و حفاظت دستگاه نیاز به تابلو کنترل دارند. وظیفه این تابلو نشان دادن خطا ها مختلف در دیزل ژنراتور بر روی صفحه نمایش برد کنترلی می باشد. در تابلو دستی دیزل ژنراتور در صورت نیاز به برق دیزل ژنراتور اوپراتور باید کلید قدرت تابلو دستی را در حالت ON  قرار دهد. بر روی تمامی پکیج های دیزل ژنراتور تابلو کنترل دستی وجود دارد لذا در مواقعی که از دیزل ژنراتور به صورت دایم کار باشد این تابلو را استفاده می کنیم.

تابلو کنترل اتوماتیک دیزل ژنراتور : چنج اور یا ATS

در کاربرد هایی که دیزل ژنراتور نقش اضطراری را در تامین برق ایفا می نماید از تابلو کنترل اتوماتیک دیزل ژنراتور یا تابلو کنترل چنج آور دیزل ژنراتور، تابلو اتوماتیک  یا تابلو ATS دیزل ژنراتور استفاده می شود. بدین صورت که با قطع برق شبکه (قطع برق شهر) دیزل ژنراتور به وسیله تابلو اتوماتیک دیزل ژنراتور جایگزین برق شهر شده و در صورت وصل برق شهر ، دیزل ژنراتور به وسیله تابلو کنترل اتوماتیک خارج می شود.
در صورت استفاده از تابلو اتوماتیک دیزل ژنراتور مجهز به کنترل دیجیتال امکان پروگرام کردن و دادن برنامه روزانه ، ماهانه امکان پذیر می باشد. همچنین برد کنترلی استفاده در تابلو اتوماتیک دیزل ژنراتور قابلیت نمایش پارامترهای ذیل را دارا می باشد
  • دمای آب
  • فشار روغن
  • ولتاژ
  • جریان
  • ساعت کارکرد دیزل زنراتور
  • ولتاژ باطری دیزل ژنراتور
کنترل و حفاظت از دیزل ژنراتور در مقابل تغییرات پارامترهای ولتاژ، جریان و فرکانس و ثبت خطاهای بوجود آمده و امکان ذخیره سازی اطلاعات دیزل ژنراتور تا ۲ماه در مدل های پیشرفته تر برد کنترلر تابلو اتوماتیک دیزل زنراتور امکان مطلع نمودن کارفرما از طریق بسترهای SMS و روشن خاموش کردن دیزل زنراتور از راه دور امکان پذیر می باشد.

تابلو سنکرون دیزل ژنراتور (تابلو پارلل دیزل ژنراتور)

در مواردی که خرید یک دستگاه دیزل ژنراتور توان بالا مقرون به صرفه نباشد و یا تعدادی دیزل ژنراتور از قبل موجود بوده و نیاز به توان بالاتر و مجموع آن را داشته باشیم و یا در مواقعی که میخواهیم در زمان قطع برق شبکه و وارد شدن دیزل ژنراتور در مدار، هیچ گونه قطعی برقی صورت نگیرد از تابلو سنکرون دیزل ژنراتور استفاده می شود.

انواع تابلو برق از لحاظ سطح ولتاژ

  • تابلوهای فشار ضعیف : اين نوع تابلو برق ها تا 1000 ولت مي باشند.
  • تابلوهای فشار متوسط : اين نوع تابلو برق ها از 1000ولت تا 36000 ولت را پشتيباني مي كنند
  • تابلوهای فشار قوی : این نوع تابلو ها در سطح 3000 ولت به بالا بنا به درخواست مشتری و مصرف کننده طراحی و ساخته می شود
 
تابلو کنترل دستی دیزل ژنراتور را با نام های دیگری همچون:

تابلو اصلی دیزل ژنراتور- تابلو کنترل ژنراتور – تابلو توزیع دیزل ژنراتور – تابلو فرمان دیزل ژنراتور یاد می کنند.

تابلو کنترل اتوماتیک دیزل ژنراتور را با نام های دیگری همچون

تابلو چنج اور دیزل ژنراتور (CHANGE OVER) – تابلو امرجنسی دیزل ژنراتور– تابلو اضطراری دیزل ژنراتور یاد می شود.
از تابلو کنترل سنکرون دیزل ژنراتور با نام تابلو پارالل دیزل ژنراتور نیز یاد می شود.


آدرس : کرج ۴۵متری گلشهر ، خیابان ابوذر ، نبش کوچه تهرانی

شماره تماس  :  34648095-026     -     09125302176    -   09126668593

همواره رضایت شما مشتریان عزیز هدف این شرکت است. رضایت و همکاری با شما بهترین رزومه کاری برای شرکت رابین ژنراتور می باشد.
 

عکس