موبایل :  09126668593
موبایل : 09126668593
تلفن : 34648095-026
تلفن : 34648095-026
موبایل : 09125302176
موبایل : 09125302176

تابلو سنکرون و پارالل دیزل ژنراتور

تابلو سنکرون دیزل ژنراتور

تابلو پارالل دیزل ژنراتور

قیمت تابلو کنترل برق سنکرون

تابلو پارالل سنکرون دیزل ژنراتور

کنترل کننده ژنراتور

تابلو سنکرون چیست

تولید کننده تابلو سنکرون دیزل ژنراتور

شرکت رابین ژنراتور در زمینه ساخت و راه اندازی انواع تابلو سنکرون دیزل ژنراتور (دستی، اتوماتیک، پارالل) در ایران فعالیت دارد در صورت نیاز به سفارش و ساخت تابلو سنکرون و پارالل دیزل ژنراتور با کارشناسان ما در این مجموعه تماس حاصل فرمایید.
تابلو کنترل الکتریکی وظیفه کنترل و هماهنگی بین یک یا چند دیزل ژنراتور با هم و یا برق شهر را در حالت های مختلف کارکردی دارد. تابلو کنترل با توجه به کارکرد به سه گروه تابلو کنترل دستی (Manual) ، تابلو کنترل اتوماتیک (Emergency) ، تابلو کنترل پارالل (Synchronize) طبقه بندی میشود.
 
تابلو سنکرون و پارالل دیزل ژنراتور
 

تابلو پارالل یا سنکرون

تابلو پارالل یا سنکرون قابلیت اتصال و موازی نمودن دو یا چند منبع تولید برق (دیزل ژنراتور) به یکدیگر و یا با برق شهر را دارد. در این حالت امکان تقسیم بار بین دیزل ژنراتورها برای انعطاف پذیری بیشتر مجموعه بوجود می آید. این تابلو ها امکان استفاده از قابلیت Soft transfer (برگشت برق بدون قطعی) را نیز به شما میدهد.
با توجه به میزان رو به رشد مصرف انرژی در واحدهای صنعتی و نیاز آنها به انعطاف و قابلیت اطمینان بیشتر در منابع تولید توان، تابلوهای سنکرون ساخت شرکت طلوع صنعت با بهره گیری از سیستم های کنترل سنکرون پیشرفته ژنراتور می تواند پاسخ مناسبی به این نیاز باشد. با استفاده از کلیدهای فرمان پذیر مانند کلیدهای ACB تابلو سنکرون بصورت یک سیستم یکپارچه امکان پارالل کردن ژنراتورها را در حالت های مختلف کاری دستی ، اتوماتیک و اضطراری دارا می باشد. تابلوهای هوشمند سنکرون اتوماتیک بصورت خاص جهت پارالل کردن دیزل ژنراتورها طراحی و ساخته می شوند.
کنترلرهای سنکرون با بهره گیری از امکانات بینظیر ، کاربر پسند ، قابلیت اطمینان بالا ، سادگی استفاده و نگهداری و قیمت رقابتی آن در مواقعی می تواند جایگزین بسیار مناسبی برای کنترلرهای موجود در بازار مانند Deap Sea ،ComAP و DATAKOM باشد.

فواید سنکرون کردن دیزل ژنراتور 

  1. هزینه کمتر : خرید چند دیزل ژنراتور کوچک ممکن است هزینه کمتری نسبت به یک دیزل ژنراتور بزرگ باشد.
  2. کاربرد در فضای کوچک : اگر فضای کوچکی دارید و نیاز به یک دیزل ژنراتور بزرگ باشد می توان از چند دیزل ژنراتور کوچک استفاده کرد.
  3.  مدیریت بر اساس نیاز : اگر مصرف مورد نیاز شما ۲۰ مگاوات باشد بزرگترین ژنراتور موجود، جوابگوی مصرف شما نمی باشد، میتوانید دو یا چند دیزل ژنراتور به منظور ارائه توان مورد نیاز با هم موازی کنید.
  4.  توسعه : در یک کارخانه یا یک واحد تولیدی یا تحقیقاتی بزرگ زمانی نیاز به اضافه کردن بار می باشد. می توان سیستم سنکرون را متناسب با گسترش تقاضای بار، به شکلی طراحی کرد که بتوان دیزل ژنراتورهای دیگر را نیز در آینده به آن اضافه کرد.
  5.  تعمیر و نگهداری : در صورتی که یکی از دیزل ژنراتورها نیاز به سرویس داشته باشد تنها دیزل ژنراتور مورد نظر از دور تولید خارج میشود و دیگر دیزل ژنراتورها می توانند شبکه را تغذیه کنند.

نحوه اتصال دیزل ژنراتور به شبکه

سنکرون پارالل سازی دیزل ژنراتور


آدرس : کرج ۴۵متری گلشهر ، خیابان ابوذر ، نبش کوچه تهرانی

شماره تماس  :  34648095-026     -     09125302176    -   09126668593

همواره رضایت شما مشتریان عزیز هدف این شرکت است. رضایت و همکاری با شما بهترین رزومه کاری برای شرکت رابین ژنراتور می باشد.
 

عکس