موبایل :  09126668593
موبایل : 09126668593
تلفن : 34648095-026
تلفن : 34648095-026
موبایل : 09125302176
موبایل : 09125302176

تابلو برق دیزل ژنراتور

تابلو کنترل دیزل ژنراتور

قیمت تابلو کنترل دیزل ژنراتور

تابلو کنترل دیزل ژنراتور ارزان

تابلو کنترل دیزل در تهران

تابلو کنترل دیزل در کرج

تابلو کنترل دیزل در قزوین

تابلو برق دیزل ژنراتور، همه دیزل ژنراتورها برای اینکه بصورت کامل حفاظت شوند به تابلو برق احتیاج دارند. وظیفه تابلو برق دیزل ژنراتور این است که دیزل ژنراتور را کنترل کند و در صورت بروز اشکال و نقص فنی بوسیله برد کنترلی آن را به مصرف کننده اطلاع دهد که این وظیفه تابلو حفاظت و کنترل دیزل ژنراتور یا AMF می باشد. 
 

تابلو کنترل دیزل ژنراتور

تابلو کنترل دیزل ژنراتور که تابلو برق دیزل ژنراتور نیز نامیده می شود، یکی از اجزای مهم دستگاه دیزل ژنراتور میباشد که شامل یک جعبه (باکس) بوده که سیم کشی و شمش کشی تجهیزات برقی، بردهای PLC ،کلیدهای اتوماتیک، رله های کنترلی و حفاظتی، لوازم نمایشگر نظیر ولتمتر، فرکانسمتر،آمپرمتر و …. درون آن نصب می‌گردد.

ساخت تابلو برق دیزل ژنراتور

شرکت رابین ژنراتور با ساخت چندین تابلوی برق ژنراتور در انواع مختلف (تابلو سنکرون - چنج آور یا اتوماتیک و AMF - دستی - سوییچی دیزل ژنراتور) قادر به ارائه تابلوی برق با بهترین کیفیت ، ip بالا ، سازگار با محیط و شهر شما ، با قیمتی بسیار مناسب حتی برای همکاران گرامی می باشد. شرکت رابین ژنراتور بخاطر واردات قطعات برقی و ساخت اسکلت تابلو و دستمزدی پایین ، تابلو برق های چند شرکت کوپله کار را تامین میکند. جهت مشاوره ، آموزش و استعلام قیمت تابلو برق دیزل ژنراتور با بخش فروش ما تماس حاصل فرمایید. تابلو کنترل یکی از بخش های مهم دیزل ژنراتور است که در واقعيت یک محفظه می باشد که تجهیزات الکتریکی در آن قرار گرفته اند که وظیفه آن کنترل کارکرد دیزل ژنراتور و روشن و خاموش کردن آن  می باشد.

انواع تابلوهای برق دیزل ژنراتور

1- تابلو کنترل دستی دیزل ژنراتور :

تابلو ژنراتور دیزل معمولی یا دستی یک نمونه ساده و قدیمی می باشد که اصولا” دارای پنج دست آنالوگ مستطیلی با زمینه سفید برای نشان دادن ویژگی های فعلی می باشد. سه دست نشانگر آمپرجریان ،جریان سه فاز، یک نقطه ولتاژ و یک دست نشانگر فرکانس خروجی موتور الکتریکی یا دیزل ژنراتور می باشد و همین طور در این پنل اضطراری برق دو نشانگر دور کوچک وجود دارد که یکی از آنها فشار را نشان می دهد.

2 -تابلو اتوماتیک دیزل ژنراتور چنج اور:‎

نقش تعویض ورودی منبع تغذیه برای پروژه بین برق شهر و ژنراتور برق بر عهده سوئیچ اتوماتیک می باشد. با استفاده از تابلو اتوماتیک می توان از دو منبع تغذیه استفاده کرد، به طوری که در هر زمان فقط از یک منبع (برق شهری و دیزل ژنراتور) استفاده می شود، یعنی این پروژه تنها از یک منبع تغذیه تامین می شود. ساده ترین نوع سوئیچ بصورت دستی است که شامل یک سوئیچ سه حالته است که با صفر ها و یک و دو مشخص شده است. صفر نشان دهنده خنثی (خاموش) ، یک حالت برق شهر و دو حالت برق ژنراتور می باشد.
تابلو برق دیزل ژنراتور

قطعات مورد استفاده در انواع تابلو کنترل

۱. برد کنترل
برد کنترل مدیریت کامل پارامترهای موتوربرق یا دیزل ژنراتور را انجام می‌دهداز قبیل فشار آب ، فشار روغن ، مقدار ولتاز خروجی، کیفیت خروجی‌، فرکانس و ولتاژباطری، ساعت کارکرد و امکان ذخیره سازی اطلاعات را در بازه مشخص دارد. بهترین بردهای موجود در بازار دیپسی انگلیس ،‌زیمنس آلمان ، ال اس کره و همچنین هیوندایی میباشد.
۲. کلید اتوماتیک (کلید اصلی)
به منظور حفاظت از ژنراتور در برابر خطا اضافه ولتاژ و جریان از کلید اتوماتیک استفاده می‌شود. در واقه اضافه بار جریان، هرسه فاز اصلی مدار قدرت را قطع می‌کند.
۳. کنتاکتور تابلو کنترل 
کنتاکتور در واقع دارای تعدادی کلید می‌باشد که با استفاده از خاصیت مغناطیسی، تعدادی از تیغه ها را باز و بسته میکند، در تابلو اتوماتیک از دو کنتاکتور استفاده می‌ششود یکی برای برق شهر و دیگری برق ژنراتور حساس ترین قسمت تابلوهای اتوماتیک در واقع کنتاکتورها هستند زیرا که همیشه در حالت فعال و اکتیو هستند. بهترین برند کنتاکتورها اشنایدر می‌باشد اما تا به اکنون هیوندایی نیز بخوبی کار کرده است.
۴.رله تابلو کنترل
برای فعال کردن استارت و روشن شدن دیزل ژنراتور
برای قطع و وصل کردن سوخت دیزل ژنراتورها

 


آدرس : کرج ۴۵متری گلشهر ، خیابان ابوذر ، نبش کوچه تهرانی

شماره تماس  :  34648095-026     -     09125302176    -   09126668593

همواره رضایت شما مشتریان عزیز هدف این شرکت است. رضایت و همکاری با شما بهترین رزومه کاری برای شرکت رابین ژنراتور می باشد.
 

عکس