تلفن : 34648095-026
تلفن : 34648095-026
موبایل : 09125302176
موبایل : 09125302176

تابلو برق ATS (چنج آور )

قیمت تابلو چنج آور

قیمت تابلو برق دیزل ژنراتور

تابلو ats دیزل ژنراتور

مدار فرمان تابلو ats

نقشه مدار فرمان تابلو چنج اور

نقشه تابلو برق دیزل ژنراتور

تابلو چنج آور ats ، شرکت رابین ژنراتور با ساخت انواع تابلوی برق ژنراتور از قبیل تابلو برق ATS (چنج آور ) قادر به ارائه تابلوی برق با بهترین کیفیت ، ip بالا ، سازگار با محیط و شهر شما ، با قیمتی بسیار مناسب حتی برای همکاران گرامی می باشد. جهت مشاوره و استعلام قیمت تابلو برق ATS (چنج آور ) با بخش فروش این مجموعه تماس حاصل فرمایید.
 

مرکز فروش تابلو برق ATS (چنج آور )

تابلو برق چنج اور ATS مخفف Automatic Transfer Switch به معنای سوییچ انتقال دهنده اتوماتیک بار می باشد. تابلو برق ATS (چنج آور ) وظیفه تعویض منبع تامین برق را دارد به این معنی که وقتی برق شهر قطع شد. ساده ترین نوع تابلو چنج اور نوع دستی آن است که شامل یک کلید سه حالته است که با صفر، یک و دو نشانه گذاری می شود. به زبان بسیار ساده تابلو برق چنج آور، تابلو برقی است که بتواند به‌صورت اتوماتیک بین دو ورودی برق جابجایی ایجاد کند.  تیم اجرایی رابین ژنراتور با برخورداری از افرادی متخصص و مجرب آماده خدمات رسانی در کوتاه ترین زمان ممکن به شما عزیزان میباشد. جهت دریافت لیست قیمت تابلو چنج آور با کارشناسان فنی این مجموعه در تماس باشید.
تابلو برق ATS (چنج آور )
 

نمونه کارهای تابلو برق چنج آور ATS

فرض کنید از یک ups یا ژنراتور اضطراری استفاده می‌کنید، با قطع برق شهر به‌صورت خودکار ورودی برق از برق شهری به برق ژنراتور اضطراری یا ups جابه‌جا می‌شود. در واقع از دو منبع ورودی یک خروجی داریم که در صورت عدم اتصال هر کدام، از ورودی دیگر استفاده می‌شود. در اصطلاح علمی این تابلو برای سنکرون یا پارالل کردن برق شهر با یک نوع ورودی دیگر کاربرد دارد و خاصیت این نوع تابلو برق این است که هیچ‌وقت قطعی برق نخواهید داشت.

ویژگی‌های تابلو برق چنج آور

  • ولتاژ کنترل (فرمان) از ۱۲ تا ۲۲۰ ولت AC و DC
  • درجه حفاظت IP4X
  • قابلیت نصب PLC
  • ولتاژ نامی ۴۰۰ ولت

حالات زیر برای یک تابلوی برق چنج اور وجود دارد

حالت اول
در صورتی که برق شهر یا شبکه سراسری توزیع وصل باشد خروجی برق ژنراتور یا UPS قطع است و پس از طی یک زمان تعیین شده توسط کاربر کلید مربوط به برق شهر وصل می شود.
حالت دوم
در این حالت اگر برق شهر قطع گردد، در صورت وجود برق ژنراتور و یا UPS  پس از گذشت زمان تعیین شده  توسط اپراتور، کلید مربوط به برق ژنراتور در تابلو به حالت وصل می رود و خروجی برق ژنراتور وصل شده و وارد مدار می گردد.
حالت سوم
هنگام وصل مجدد برق شهر،برق ژنراتور بلافاصله قطع شده و برق شهر پس از گذشت زمان تعیین شده توسط کاربر وارد مدار می گردد.
یک تابلو برق ATS شامل دو عدد کلید هوایی یا اتوماتیک کمپکت برای ورودی های برق شهر و ژنراتور و یک کنتاکتور بعد ازهر یک از کلید ها و همچنین یک کلید اتوماتیک کمپکت یا هوایی برای قسمت مصرف کننده جریان می باشد. برای قسمت کنترل تابلو می توان از دیپ سی (DEEP SEA) یا کارت ATS و یا PLC  استفاده کرد.

طراحی تابلو برق چنج آور

سوئیچ انتقال خودکار تابلو‌های ats با قابلیت تشخیص شبکه
تابلو برق ATS سوئیچ انتقال خودکار با تشخیص شبکه داخلی، منبع تغذیه را کنترل می‌کنند؛ و درصورت قطع برق شهری می‌توانند مصرف کننده را از برق شهر ایزوله کنند و شروع به ارسال سیگنال راه اندازی منبع برق اضطراری کنند.
سوئیچ انتقال خودکارتابلو‌های ats بدون تشخیص شبکه
سوئیچ انتقال خودکار تابلو برق چنج آور اتوماتیک بدون تشخیص شبکه به تشخیص شبکه داخلی در ژنراتور یا مکان دیگر نیاز دارند. هنگامی که ژنراتور خرابی شبکه را تشخیص می دهد، سیگنالی را به ats ارسال می کند تا از شبکه برق جدا شود و به طور خودکار شروع به کار کند.
 

تابلو برق چنج آور اتوماتیک

تابلو چنج اور دستی

قیمت تابلو برق ATS

فروش تابلو برق ATS

فروش تابلو برق چنج آور


آدرس : کرج ۴۵متری گلشهر ، خیابان ابوذر ، نبش کوچه تهرانی

شماره تماس  :  34648095-026     -     09125302176   

همواره رضایت شما مشتریان عزیز هدف این شرکت است. رضایت و همکاری با شما بهترین رزومه کاری برای شرکت رابین ژنراتور می باشد.
 

عکس