موبایل : 09126668593
موبایل : 09126668593
تلفن : 34648095-026
تلفن : 34648095-026
موبایل : 09125302176
موبایل : 09125302176

نصب انواع برد های کنترل دیزل ژنراتور

برد کنترل دیزل ژنراتور

قیمت برد کنترل ژنراتور

برد کنترل دیزل ژنراتور ایرانی

برد کنترل ژنراتور تکفاز

نصب برد کنترل دیزل ژنراتور

آموزش برد کنترل دیزل ژنراتور

سیستم کنترل دیزل ژنراتور

شرکت رابین ژنراتور در زمینه فروش و نصب انواع بردهای کنترلی دیزل ژنراتور دویتس، ولوو ،پرکینز ،کامینز ،لوول ،استمفورد ، موتورسازان تبریز،مکالته  و ... فعالیت دارد. جهت نصب برد های کنترل دیزل ژنراتور با شماره های درج شده در سایت تماس حاصل فرمایید.

نصب برد های کنترل دیزل ژنراتور

برد کنترل دیزل ژنراتور را می توان رابط کاربری یک دستگاه دیزل ژنراتور نامید. برد کنترل دیزل ژنراتور اطلاعات مختلف را از قطعه های مختلف ژنراتور دریافت می کند و آن ها را به شما نمایش می دهد. علاوه بر این، این دستگاه خود می تواند برخی تصمیمات را بر اساس همین اطلاعات و سیگنال های به دست آمده اتخاذ کرده و تغییراتی در سیستم انجام دهد.

برد کنترل دیزل ژنراتور به دو منظور مورد استفاده قرار می گیرند :

 1. نحوه عملکرد و راه اندازی دیزل ژنراتور عملکردهای دستی، اتوماتیک، امرجنسی، پارالل، سنکرون و …
 2. حفاظت و کنترل دیزل ژنراتور و نیز مصرف کننده اعلام آلارم و احیانا خاموش کردن دیزل ژنراتور  برای حفاظت از کمیت های الکتریکی و مکانیکی دیزل ژنراتور و مصرف کننده
مهم‌ترین وظایف نمایشی بر روی صفحه نمایش و کنترلی برد کنترل دیزل ژنراتور را می‌توان بصورت زیر دسته بندی و خلاصه نمود:
 • نمایش دور موتور
 • میزان دمای آب
 • سطح فشار روغن موتور
 • میزان سوخت
 • تعداد فرکانس موتور
 • توان خروجی لحظه ای
 • میزان ولتاژ خروجی آنی
 • مقدار آمپر خروجی
 • میزان ولتاژ باطری
همچنین علاوه بر وظایف فوق، برد کنترل دیزل ژنراتور وظیفه‌ی قطع و وصل جریان برق، سوئیچ جریان برق بین دیزل ژنراتور و شبکه برق محلی و قطع جریان برق به هنگام بروز مشکل و خطا در سیستم را دارد.

قیمت برد دیزل ژنراتور

عوامل مختلفی مانند موتور دیزل، ژنراتور و برد دیزل ژنراتور بر روی قیمت برد دیزل ژنراتور تأثیر می‌گذارند که از این میان، حدود 60% قیمت مربوط به دیزل و ژنراتور و باقی آن مربوط به قیمت برد دیزل ژنراتور می باشد. در این بخش، سه عامل مهم و تأثیرگذار بر روی قیمت برد دیزل ژنراتور به‌طور خلاصه شرح داده میشوند:
قدرت و توان دیزل ژنراتور :  با توجه به نوع کاربری دیزل ژنراتور، توان آن می‌تواند افزایش یا کاهش یابد. با افزایش توان دیزل ژنراتور، برد آن نیز باید قوی تر انتخاب شود. دلیل این امر هم انست که هرچه دیزل ژنراتور قوی تر باشد، میزان گرمای تولید شده در حین کار و شدت جریان آن بیشتر خواهد بود که این دو عامل می‌تواند صدمات جبران ناپذیری به دیزل ژنراتور وارد نماید، در نتیجه باید برد دیزل ژنراتور آن قوی تر و با کارایی بالاتر انتخاب گردد که همین امر باعث افرایش قیمت برد دیزل ژنراتور می‌شود.
نوع کاربری دیزل ژنراتور :  دیزل های ژنراتور در دو مدل صنعتی و خانگی در بازار عرضه میشوند که قیمت برد دیزل ژنراتور صنعتی با توجه به قدرت و امکانات به مراتب از نوع خانگی آن بیشتر است.
امکانات برد دیزل ژنراتور :  امکانات برد دیزل ژنراتور صنعتی از نوع خانگی آن بیشتر بوده که این امکانات شامل وجود و استفاده از نمایشگر، آپشن ها و شاخصه های نظارتی برد دیزل ژنراتور می باشد. همچنین امکانات شخصی سازی شده بر حسب نیاز مشتری طراحی می‌گردد، که خود این امر باعث افزایش قیمت برد کنترل دیزل ژنراتور نیز می شود.


 


آدرس : کرج ۴۵متری گلشهر ، خیابان ابوذر ، نبش کوچه تهرانی

شماره تماس  :  34648095-026     -     09125302176    -   09126668593

همواره رضایت شما مشتریان عزیز هدف این شرکت است. رضایت و همکاری با شما بهترین رزومه کاری برای شرکت رابین ژنراتور می باشد.
 

عکس