تلفن : 34648095-026
تلفن : 34648095-026
موبایل : 09125302176
موبایل : 09125302176

نصب و تعمیر دیزل ژنراتور در تهران

تعمیر دیزل ژنراتور تهران

تعمیرات دیزل ژنراتور تهران

تعمیرکار دیزل ژنراتور در تهران

نمایندگی فروش دیزل ژنراتور تهران

سرویس دیزل ژنراتور در تهران

کاتالوگ دیزل ژنراتور

نصب دیزل ژنراتور در تهران

تعمیر ژنراتور تهران

بهترین دیزل ژنراتور

مشخصات دیزل ژنراتور

شرکت رابین ژنراتور در زمینه فروش و نصب و تعمیر دیزل ژنراتور در تهران ، انواع بردهای کنترلر ، تابلوهای قدرت و کنترل و سنکرون ، تجهیزات و متعلقات دیزل ژنراتور و ... در سراسر ایران فعالیت دارد. جهت سرویس و نصب  انواع برندهای دیزل دویتس (DUITZ) ، دیزل ژنراتور ولوو(Volvo) ، کامینز (Cummins) ، ژنراتور استامفورد (Stamford) ، دیزل لووُل (Lovol)،  دیزل پرکینز(Perkins)، دیزل موتورسازان و ژنراتور مکالته (Meccalte)، دیزل ژنراتور BAUDOUIN در تهران میتوانید با متخصصات ما تماس حاصل فرمایید. شما عزیزان جهت دریافت مشخصات فنی و استعلام قیمت دیزل ژنراتور در تهران میتوانید با کارشناسان فروش رابین ژنراتور تماس حاصل فرمایید.
 
نصب و تعمیر دیزل ژنراتور در تهران  تعمیر دیزل ژنراتور در تهران

تعمیرات تخصصی دیزل ژنراتور در تهران

امروزه با توجه به پیشرفت و توسعه در زندگی بشر نیاز به انرژی بیشتر از پیش شده و ما به یک منبع انرژی نیاز داریم که بتواند سرمایه کوتاه مدت و بلند مدت ما را مدنظر قرار داده و در بهترین حالت سرمایه گذاری ما را بیمه کند. از این رو به یک ژنراتور با قیمت مناسب، هزینه های نگهداری مقرون به صرفه و عمر مفید ضروری نیاز است. در نظر گرفتن این پارامترها ما را به سوی انتخاب یک ژنراتور دیزلی در تهران هدایت می کند.
 

تعمیر دیزل دویتس DEUTZ

فروش انواع دیزل ژنراتور دویتس آلمان DEUTZ با کیفیت تضمین شده و ضمانت اصل بودن موتور دیزل آلمانی در کنار قیمت مناسب

تعمیر دیزل ژنراتور ولوو Volvo

نمایندگی فروش انواع دیزل ژنراتور ولوو سوئدی و آلمانی به همراه لیست قیمت و کاتالوگ مشخصات فنی

تعمیر دیزل پرکینز Perkins

رابین ژنراتور نمایندگی فروش دیزل ژنراتور پرکینز در توان های مختلف از 7.2 تا 550 کیلووات در سراسر کشور می باشد. 

تعمیر دیزل ژنراتور کامینز (Cummins)

دیزل ژنراتور کامینز از جمله مولدهای برق و سیستم های پرکاربرد مورد استفاده در صنایع مختلف می باشد. این نوع دیزل ژنراتور قادر است به چرخه تولید تداوم ببخشد.

تعمیر دیزل ژنراتور لوول LOVOL

نمایندگی فروش دیزل ژنراتور لوول چین LOVOL در سراسر کشور. لطفا جهت استعلام قیمت خرید، دریافت مشخصات فنی با کارشناسان فروش در تماس باشید.

تعمیر دیزل موتورسازان

رابین ژنراتور فروشنده انواع دیزل ژنراتور موتورسازان تبریز (پرکینز تبریز). جهت مشاهده لیست قیمت و مشخصات موتور پرکینز تبریز از سایت دیدن کنید.

تعمیر ژنراتور استمفورد (Stamford)

نمایندگی فروش انواع ژنراتور استمفورد (Stamford) شامل سه فاز ، ضمانت اصل بودن کالا به همراه کاتالوگ

تعمیر ژنراتور مکالته (Meccalte)

نمایندگی فروش ژنراتور مکالته meccalte ایتالیا در انواع مختلف و سری های متفاوت، که یکی از بهترین و پر فروش ترین انواع ژنراتور در ایران به شمار می رود  

تعمیر دیزل ژنراتور BAUDOUIN

موتورهای استفاده شده در این دیزل ژنراتور، موتورهای بادین است که با استفاده از استانداردهای بروز دنیا تولید شده است و همراه با ویژگی هایی مانند: CANbus که یک سیستم عیبیابی با سرعت و دقت بالا است عرضه می شود. همچنین مصرف بهینه، انتشار آلودگی کم و بهره وری بالا به همراه طراحی مناسب ظاهری را از برتری‌های این برند از موتورها می‌دانند.معمولاً از دیزل ژنراتورها یا همان مولد برق در موارد زیر استفاده می شود:
 • بیمارستان ها
 • هتل ها
 • صنایع بزرگ / شرکت ها
 • ایونت ها و نمایشگاها
 • ساختمان های با کاربری مسکونی و اداری

مصرف سوخت دیزل ژنراتور 

یکی از فاکتور های مهم در انتخاب موتور ژنراتور و نوع آن میزان مصرف سوخت موتور ژنراتور می باشد. زیرا امروزه مهمترین مبحث در مدیریت یک صنعت کنترل هزینه های جاری و هزینه های بالاسری آن مجموعه می باشد.
در صورت انتخاب نامناسب و حساب نشده در موتور ژنراتور ها، هزینه های زیادی اعم از هزینه تعمیر و نگهداری و هزینه تامین سوخت به کارفرما یا خریدار تحمیل خواهد شد. مسائلی همچون مصرف سوخت موتور ژنراتور برای کاربرانی که نظر به استفاده از دستگاه در شرایط کاری اضطراری یا دائم کار دارند بسیار حائز اهمیت می باشد. هر موتور ژنراتور بسته به مشخصات فنی موتور خود میزان مصرف سوخت منحصر به فردی خواهد داشت.

عوامل موثر در مصرف سوخت دیزل ژنراتور

 • نوع موتور دیزلی
 • تعداد سیلندر
 • حجم سیلندر
 • حجم موتور
 • آرایش سیلندر ها
 • نوع سیستم سوخت رسانی
 • نوع گاورنر دیزل ژنراتور : الکترونیکی یا مکانیکی
 • سیستم تنفس دیزل ژنراتور : طبیعی یا توربوشارژ
 • دمای محیطی ژنراتور
 • سلامت موتور دیزلی
 • تمیز بودن محفظه کشش هوا
 • کیفیت سوخت
 • وضعیت سیستم پاشش سوخت به درون سیلندر

قیمت دیزل ژنراتور در تهران

قیمت دیزل ژنراتور در تهران یا ژنراتور دیزلی به دلیل پیچیدگی سیستم آن و استفاده از قطعات متعدد مکانیکی و الکتریکی، به فاکتور های متعددی بستگی دارد. در حالت کلی امکان درج قیمت دیزل ژنراتور مثل سایت های فروشگاهی عملا امکان پذیر نمی باشد. علت این امر نیز بی ثباتی شدید بازار های داخلی می باشد. جهت دریافت لیست قیمت دیزل ژنراتور با ما در تماس باشید.


 

دیزل ژنراتور در تهران


آدرس : کرج ۴۵متری گلشهر ، خیابان ابوذر ، نبش کوچه تهرانی

شماره تماس  :  34648095-026     -     09125302176   

همواره رضایت شما مشتریان عزیز هدف این شرکت است. رضایت و همکاری با شما بهترین رزومه کاری برای شرکت رابین ژنراتور می باشد.
 

عکس