موبایل :  09126668593
موبایل : 09126668593
تلفن : 34648095-026
تلفن : 34648095-026
موبایل : 09125302176
موبایل : 09125302176

ساخت تابلو چنج آور در تهران 

ساخت تابلو چنج آور ۱۰۰۰ آمپر بین برق شهر و دیزل ژنراتور ولوو 1644 با سیستم فرمان آنالوگ در تهران

 
ساخت تابلو چنج آور در تهران  

قیمت تابلو برق چنج آور در تهران

عوامل زیادی بر قیمت تابلو برق چنج آور در تهران تاثیر خواهند گذاشت. مانند تجهیزات کلیدزنی، سطح ولتاژ و جریان مصرفی، کیفیت اجزای به کار رفته در تابلو و غیره. در نتیجه قیمت تابلو برق چنج آور نیز متغیر می باشد. برای مشاوره و تعیین میزان حدودی قیمت با کارشناسان ما تماس برقرار نمایید. شرکت رابین ژنراتور در زمینه ساخت تابلو چنج آور در تهران و کرج با کمک یک تیم متخصص و برجسته فعالیت مینماید و به مصرف کنندگان کمک میکند تا بهترین محصول را با باکیفیت ترین متریال دریافت کنند.

تابلو چنج اور اتوماتیک در تهران

تابلو برق چنج آور اتوماتیک جهت پارالل کردن برق شهر با یک یا چند ژنراتور یا UPS به کار برده می شود. کاربرد اصلی این تابلو جهت جابجایی دو ورودی برق شهر با برق ژنراتور یا UPS با اولویت برق شهر یا منبع مستقل است. به عبارت دیگر این تابلو برای مکان هایی طراحی می شوند که باید بدون قطع برق کار کنند؛ بگونه ای که یک سیستم همواره دارای برق باشد و هیچ گاه بدون برق نماند. مانند بیمارستان ها و مراکز درمانی. برای مشاغل نیز قطع برق می تواند بسیار مخرب باشد. کسب‌وکارها سالانه هزینه های هنگفتی را در نتیجه قطعی برق از دست می‌دهند. اما این مشکلات را می توان با یک سوئیچ تولید و متعاقب آن تغییر داد. اگر شبکه برق تجاری خاموش شود، به لطف ژنراتور، کسب و کار می تواند به کار خود ادامه دهد. جهت ساخت تابلو چنج آور اتوماتیک در تهران و کرج با شماره های درج شده در سایت تماس حاصل فرمایید.

ساخت تابلو چنج آور دیزل ژنراتور در تهران

برای ساخت تابلو چنج آور در تهران از تجهیزاتی از قبیل کلید اصلی، رله تابلو برق، کنتاکتور تابلو کنترل، برد کنترل استفاده می کنند.
  • کلید اصلی در تابلو برق چنج اور: برای مواقعی که اضافه بار و ولتاژ به وجود می آید جهت حفاظت از ژنراتور استفاده می شود.
  • رله کنترل در تابلو برق چنج اور: برای قطع و وصل کردن سوخت و همچنین برای روشن کردن تابلو چنج آور از رله کنترل استفاده می شود.
  • کنتاکتور در تابلو چنج اور: این قطعه همیشه فعال می باشد و از حساس ترین بخش تابلو برق می توان از آن یاد کرد.
  • برد کنترل در تابلو چنج آور دیزل ژنراتور: این قطعه وظیفه کنترل و ذخیره سازی اطلاعات بدست آمده را در محدوده زمانی مشخص دارد.

تابلو چنج آور دارای انواع مختلفی می باشد:

  • تابلو چنج آور تک فاز
  • تابلوچنج آور دستی
  • تابلو چنج آور اتوماتیک


 


آدرس : کرج ۴۵متری گلشهر ، خیابان ابوذر ، نبش کوچه تهرانی

شماره تماس  :  34648095-026     -     09125302176    -   09126668593

همواره رضایت شما مشتریان عزیز هدف این شرکت است. رضایت و همکاری با شما بهترین رزومه کاری برای شرکت رابین ژنراتور می باشد.
 

عکس