تلفن : 34648095-026
تلفن : 34648095-026
موبایل : 09125302176
موبایل : 09125302176

فروش ژنراتور استمفورد (Stamford)

کاتالوگ ژنراتور استمفورد

نمایندگی فروش دیزل ژنراتور استمفورد

ژنراتور استمفورد

قیمت دیزل ژنراتور استمفورد

مشخصات فنی ژنراتور استمفورد

لیست قیمت ژنراتور استمفورد

کاتالوگ دیزل ژنراتور استمفورد

استمفورد یک برند انگلیسی است که خط تولید آن با همین نام معتبر در کشورهای هند، مکزیک و چین نیز با کیفیت یکسان در دنیا وجود دارد. ژنراتور استمفورد از توان 5KVA تا 3000KVA تولید می شوند.

فروش دیزل ژنراتور استمفورد

ژنراتورهای استمفورد دارای دو دسته ی،تک بلبرینگ (single ball bearing) و جفت بلبرینگ (two ball ) جهت کاربری دیزل ژنراتور در کارخانه های استمفورد واقع در کشور های  مختلف تولید شده اند. به عبارت دیگر علاوه بر کارخانه انگلستان این ژنراتورها در کارخانه هند، چین، برزیل و … نیز  ساخته شده اند. این خطوط تولید ژنراتور در کشور های فوق ، تحت لیسانس و نظارت کارخانه اصلی ژنراتورهای  استمفورد در انگلستان تولید می شوند.

انواع مدل‌های ژنراتور استمفورد

سایت‌ها و کاتالوگ‌های مختلف طبقه‌بندی مختلفی از انواع ژنراتور بیان کرده‌اند. یکی از گروه‌بندی‌های ژنراتور استامفورد، طبقه‌بندی بر اساس نوع و تعداد بلبرینگ شافت است که در کوپله کردن ژنراتور نحوه کوپله متفاوت خواهد بود.
  • ژنراتور استامفورد تک بلبرینگ
  • ژنراتور استامفورد جفت بلبرینگ
نوع دیگری از تقسیم‌بندی ژنراتور، تقسیم‌بندی بر اساس تعداد فاز است. ژنراتور استامفورد در دو نوع سه فاز و تک‌فاز  عرضه می‌شود که بیشترین نوع موجود در بازار ژنراتورهای سه‌فاز است که انواع آن عبارت است از:
  • ژنراتور سه‌فاز ۲ پل
  • ژنراتور سه‌فاز ۴ پل
  • ژنراتور سه‌فاز ۶ پل
  • ژنراتورهای دریایی: سه‌فاز ۲ پل و سه‌فاز ۴ پل

دیزل ژنراتور استمفورد

ژنراتور استمفورد (stamford) قابلیت کوپل شدن با انواع موتور دیزل ها را داشته و بیشتر به صورت کوپل شده مورد استفاده کاربران قرار می گیرد. از نمونه های ژنراتور های استمفورد کوپل شده می توان به دیزل ژنراتور پرکینز استمفورد (stamford)، دیزل ژنراتور ولوو استمفورد (stamford) و دیزل ژنراتور کامینز استمفورد اشاره کرد. گروه فنی مهندسی رابین ژنراتور ارائه دهنده تمام قدرت های استمفورد به صورت کوپله شده با موتور و تک می باشد.

دیزل ژنراتور استمفورد (Stamford)

جهت دریافت اطلاعات بیشتر در زمینه خرید ژنراتور استمفورد  (stamford) و همچنین دریافت کاتالوگ دیزل ژنراتور استمفورد و لیست قیمت ژنراتور استمفورد با کارشناسان فنی شرکت رابین ژنراتور تماس حاصل فرمایید. این مجموعه ارائه دهنده انواع مولد های برق از معتبر ترین محصولات روز دنیا از قبیل کامینز، ولوو پنتا، پرکینز، دویتس، دوسان، کاترپیلار، لوول، موتورسازان، استمفورد، مکالته و ... به صورت کوپله شده و تک میباشد. تمام محصولات ارائه شده از جمله موتور دیزلی، موتور برق، ژنراتور، پمپ، بوستر پمپ و دیگر محصولات دارای گارانتی و خدمات پس از فروش می باشد.

موارد کاربرد ژنراتور استمفورد 

ژنراتور استمفورد از آن جاییکه توانایی تامین برق را دارد، می تواند در بیشتر فعالیت های صنعتی و حتی خانگی مورد استفاده قرار بگیرد. از جمله کاربری های این ژنراتور ها، می توان به استفاده آن ها در بیمارستان ها، سرد خانه ها، سرورهای شبکه، کشتی ها، هواپیماها ، معادن ، مراکز صنعتی و … اشاره نمود. رابین ژنراتور در زمینه فروش ژنراتور و ارائه دهنده ی لیست قیمت انواع ژنراتور از جمله قیمت ژنراتور استمفورد انگلیس و همچنین کاتالوگ ژنراتور استمفورد و دیگر انواع ژنراتور می باشد.

 


آدرس : کرج ۴۵متری گلشهر ، خیابان ابوذر ، نبش کوچه تهرانی

شماره تماس  :  34648095-026     -     09125302176

همواره رضایت شما مشتریان عزیز هدف این شرکت است. رضایت و همکاری با شما بهترین رزومه کاری برای شرکت رابین ژنراتور می باشد.
 

عکس