تلفن : 34648095-026
تلفن : 34648095-026
موبایل : 09125302176
موبایل : 09125302176
گروه خبري : آخرین اخبار
تاريخ انتشار : 1400/06/27 - 15:15
كد :22

تابلو کنترل اتوماتیک دیزل ژنراتور (ATS)

تابلو کنترل دیزل ژنراتور وظیفه مدیریت و کنترل کارکرد دیزل ژنراتور را به عهده دارد. در این نوع تابلو ها، تابلو اتوماتیک یا همان تابلو Change Over (چنج آور) یکی از پر کاربردترین‌ها باشد.

عملکرد تابلو کنترل اتوماتیک (Change Over)

این نوع تابلو بر روی ژنراتور‌هایی که به صورت اضطراری استفاده می‌گردد نصب میگردد. در این موارد با قطع برق شهر تابلو کنترل دیزل ژنراتور به طور اتوماتیک دیزل ژنراتور را روشن نموده و پس از رسیدن به فرکانس لازم آن را وارد مدار می‌نماید. پس از برقراری جریان برق شهر تابلو کنترل اتوماتیک به طور خودکار برق شهر را وصل می‌نماید. همچنین پس از برقراری جریان برق شهر تابلو کنترل اتوماتیک به طور خودکار به دیزل ژنراتور فرمان خاموش شدن را ارسال می‌نماید.

تابلو کنترل اتوماتیک دیزل ژنراتور (ATS)

برنامه پذیر بودن تابلو کنترل اتوماتیک

در صورت استفاده از تابلو کنترل اتوماتیک مجهز به برد‌های کنترلی دیجیتال امکان دادن برنامه هفتگی جهت روشن و خاموش شدن دیزل ژنراتور به طور اتوماتیک نیز وجود دارد. همچنین برد‌های کنترلی دیجیتال استفاده شده در تابلو کنترل اتوماتیک قابلیت نمایش کلیه پارامتر‌های کارکردی دیزل ژنراتور و هرگونه هشدار در مورد نقص و خرابی دیزل ژنراتور را نیز دارند. در مدل‌های پیشرفته‌تر اینگونه تابلو‌ها در صورت وجود زیر ساخت لازم امکان مطلع نمودن کارفرما از طریق E-mail و یا SMS و یا روشن و خاموش نمودن دیزل ژنراتور از راه دور نیز وجود دارد.

در ساخت تابلو کنترل دیزل ژنراتور اعم از دستی، اتوماتیک، پارالل آنچه بیش از همه دارای اهمیت می‌باشد، نوع و برند قطعات قدرت و فرمان و سایر قطعات الکتریکی مورد استفاده می‌باشد. استفاده از قطعات اصلی و کلید‌های قدرت برند‌های مطرح اروپای غربی نسبت به سایر موارد دارای اولویت هستند. استفاده از قطعات با کیفیت و اصلی در ساخت تابلو کنترل اتوماتیک تفاوت بسیاری در کیفیت و قیمت دیزل ژنراتور ایفا می‌نماید.
تابلو‌های اتوماتیک  مجهز به کنترلر‌های میکروپروسسوری، قطعات قدرت و فرمان اروپایی می‌باشند که در توان‌های ۶۳ آمپر تا ۳۲۰۰ آمپر ارائه می‌گردند.

تابلو اتوماتیک دیزل ژنراتور (ATS)


آدرس : کرج ۴۵متری گلشهر ، خیابان ابوذر ، نبش کوچه تهرانی

شماره تماس  :  34648095-026     -     09125302176

همواره رضایت شما مشتریان عزیز هدف این شرکت است. رضایت و همکاری با شما بهترین رزومه کاری برای شرکت رابین ژنراتور می باشد.
 

عکس