تلفن : 34648095-026
تلفن : 34648095-026
موبایل : 09125302176
موبایل : 09125302176

فروش دیزل ژنراتور کامینز Cummins

دیزل ژنراتور کامینز Cummins

دیزل ژنراتور کامینز 

قیمت دیزل ژنراتور کامینز 

نمایندگی دیزل ژنراتور کامینز

کاتالوگ دیزل ژنراتور کامینز

مشخصات دیزل ژنراتور کامینز

شرکت رابین ژنراتور افتخار در زمینه فروش دیزل ژنراتور کامینز Cummins در تهران و شهرستان ها با کیفیت بالا و تخصصی فعالیت نموده و دارای بهترین لیست قیمت دیزل ژنراتور کامینز و مشخصات فنی و کاتالوگ دیزل ژنراتور کامینز می باشد. دیزل ژنراتور Cummins به عنوان یکی از بهترین گزینه های سیستم های آماده به کار برق اضطراری در سراسر جهان شناخته شده است یکی از ویژگی های اون بارگذاری در کمتر از ۱۰ ثانیه تک مرحله ای است. 
شماره تماس  :  34648095-026     -     09125302176 

انواع مدل‌های دیزل ژنراتور کامینز

  • دیزل ژنراتور کامینز بدون کانوپی
  • دیزل ژنراتور کامینز کانوپی دار

دیزل ژنراتور کامینز Cummins Diesel Generators

شرکت صنایع سنگین آمریکایی با برند تجاری کامینز در سال ۱۹۱۹ میلادی توسط کلسی کامینز در کلمبوس ایالت ایندیانا آمریکا بنیان گذاری و در زمینه تولید موتور های دیزل درون سوز و سایر صنایع مرتبط مشغول فعالیت است. این مجموعه بزرگ در ۱۹۰ کشور دنیا با بیش از ۶۰۰۰ فروشنده مستقل محصولات خود را بفروش رسانده و به عنوان بزرگترین تولید کننده محصولات دیزلی در جهان مشغول فعالیت می باشد. 
دستگاه های ژنراتور کامینز با رنچ قدرتی ۱۰ کاوا تا بیش از ۳۰۰۰ کاوا با دستگاههای ژنراتور مطرحی همچون استمفورد انگلستان، مکالته ایتالیا، لروی سومر فرانسه بصورت کوپل فابریک اروپایی و کوپل داخل در بازار ها موجود می باشد. دستگاه های ژنراتور کامینز با ۱۵۰۰ ساعت گارانتی و ۱۵ سال خدمات پس از فروش در مجموعه رابین ژنراتور موجود بوده و به خریداران محترم عرصه می گردد. ژنراتور کامینز دو دو حالت با کانوپی و بدون کانوپی در بازار های جهانی موجود می باشد. در زیر مشخصات فنی و کاتالوگ ظرفیت های مختلف دیزل ژنراتور کامینز موجود می باشد.

فروش دیزل ژنراتور کامینز

دیزل ژنراتور کامینز از جمله مولدهای برق و سیستم های پرکاربرد مورد استفاده در صنایع مختلف می باشد. این نوع دیزل ژنراتور قادر است تا ضمن تداوم بخشیدن به چرخه تولید در صنایع متعددی مورد استفاده قرار گیرد. دیزل ژنراتور کامینز با ویژگی های متعددی که دارد توانسته است در صدر سایر برندهای ارائه دهنده انواع دیزل ژنراتور قرار گیرد. دیزل های کامینز در توان ها و مدل های مختلفی ساخته شده اند که بسته به نیاز و کاربرد مورد استفاده قرار می گیرند و این امر سبب تفاوت در قیمت آن شده است. رابین ژنراتور ارائه دهنده دیزل ژنراتور کامینز Cummins در ایران می باشد. برای مشاوره و خرید دیزل ژنراتور کامینز و یا دریافت کاتالوگ و لیست قیمت دیزل ژنراتور کامینز با کارشناسان ما در شرکت رابین ژنراتور تماس بگیرید.

دیزل ژنراتور کامینز استمفورد


آدرس : کرج ۴۵متری گلشهر ، خیابان ابوذر ، نبش کوچه تهرانی

شماره تماس  :  34648095-026     -     09125302176

همواره رضایت شما مشتریان عزیز هدف این شرکت است. رضایت و همکاری با شما بهترین رزومه کاری برای شرکت رابین ژنراتور می باشد.
 

عکس