تلفن : 34648095-026
تلفن : 34648095-026
موبایل : 09125302176
موبایل : 09125302176
گروه خبري : آخرین اخبار
تاريخ انتشار : 1400/09/17 - 15:09
كد :30

راهنمای عیب یابی دیزل ژنراتور

در صورتی که در کار و فعالیت خود از دیزل ژنراتور استفاده می نمایید، لازم است تا اطلاعاتی در رابطه به خرابی های رایج آن در اختیار داشته باشید تا در صورت بروز مشکل به صورت یهویی و اتفاقی، آن را بتوانید تا حدودی رفع نمایید.

علت جوش آوردن دیزل ژنراتور

زمانی که در سیستم خنک سازی دستگاه مشکلاتی ایجاد می گردد، به اصطلاح بیان می نمایند که موتور دیزل جوش آورده است و برای این که بتوانید این مشکل را حل نمایید، لازم است تا چند مورد را بررسی نمایید و علت آن را پیدا کرده و در رفع آن تلاش کنید.

  1. در ابتدا رادیاتور دیزل ژنراتور را کاملا مورد بررسی قرار دهید و در صورتی که به گرفتگی برخوردید، حتما آن را سرویس نمایید تا مشکل برطرف گردد.
  2. ممکن است ترموستات دچار خرابی شده باشد که در این صورت باید تعویض شود.
  3. تسمه پروانه ای که حالت فرسوده بودن دارد را می بایست تعویض نمود.
  4. واشر سر سیلندر را از نظر آب بندی بررسی کنید.
  5. سطح مایع سیستم خنک کاری را مورد بررسی قرار دهید و در صورتی که نیاز بود به آن مقداری اضافه نمایید.
  6. پمپ آب و تسمه ای که به واتر پمپ متصل می شود را مورد بررسی قرار دهید.

راهنمای عیب یابی دیزل ژنراتور

علت خاموش شدن دیزل ژنراتور

همانطور که می دانید، عوامل بسیاری هستند که می توانند عاملی برای خاموش شدن دیزل ژنراتور باشند و می توانید با دارا بودن اطلاعات در این رابطه نیز، مشکلات به وجود آمده را حل نمایید و یا این که از بروز مشکلات جدی تر جلوگیری کرده و در نهایت با متخصصین این امر تماس حاصل نموده تا جهت رفع مشکلات پیش آمده اقدامات لازمه را انجام دهند. به عنوان مثال لازم است تا دمای موتور را در حد نرمال آن حفظ نمایید، در صورتی که درجه حرارت بالایی وجود داشته باشد، ژنراتور خاموش و یا حتی خراب می شود.
همچنین مواردی مثل مسدود شدن فیلتر گازوییل و زیاد بودن بار موتور هم از آن دسته عواملی هستند که می تواند موجبات خاموشی دیزل ژنراتور را فراهم آورند و به این ترتیب، در کارکرد آن نیز اختلالاتی را ایجاد کنند.

تعمیرات تخصصی دیزل ژنراتور

شاید شما نیز تا حدودی بتوانید با دارا بودن اطلاعات مفید در زمینه برطرف نمودن مشکلات به وجود آمده در دیزل ژنراتور، اقدام نمایید اما لازم است بدانید که انجام هر کاری می بایست توسط خبره این کار انجام شود. تعمیرات تخصصی دیزل ژنراتور نیز باید توسط افراد متخصص و حرفه ای در این کار انجام شود که اطلاعات بالایی در این زمینه دارند و می توانند به راحتی هرگونه مشکل موجود در دیزل ژنراتور را حل نمایند.
به منظور دریافت اطلاعات مناسب و همچنین اطلاعاتی در رابطه با تعمیر دیزل ژنراتور، همین حالا از طریق سایت موجود با کارشناسان و متخصصان رابین ژنراتور تماس حاصل فرمایید تا در عین ارائه اطلاعات مناسب به شما به منظور پیشگیری از بروز مشکلات اضافی تر دیگر، جهت حل نمودن مشکل به وجود آمده اقدام نمایند و دیزل مورد نظر را برای شما مورد تعمیر قرار دهند.
بنابراین هرچه تعمیرات تخصصی دیزل ژنراتور توسط افراد خبره و زبده انجام شود، خیال شما نیز راحت تر خواهد بود و در عین حال، می توانید این احساس را داشته باشید که طول عمر بالاتری دارد و اگر مشکل دیگری هم برای دستگاه وجود داشته باشد، کارشناسان فنی این مورد را به راحتی متوجه خواهند شد و در جهت رفع آن اقدام خواهند نمود.

علت خاموش شدن دیزل ژنراتور

سرویس دیزل ژنراتور

زمانی که صحبت از سرویس دیزل ژنراتور به میان می آید، در واقع موضوع بحث ما این است که می بایست به صورت ماهانه، دیزل ژنراتور مورد بررسی قرار گیرد و این کار تنها باید توسط افراد متخصص در همین زمینه انجام شود.
در حقیقت سرویس و نگهداری دیزل ژنراتور نیز بیشتر به منظور آماده به کار نگهداشتن دیزل ژنراتور و جلوگیری از خرابی اساسی دیزل ژنراتور می باشد. در صورتی این مورد سرویس ماهانه انجام نشود، ممکن است پس از مدت زمانی، شاهد این باشید که دیزل ژنراتور شما از کار می افتد و در کار شما اختلالات جدی ایجاد می کند.
بنابراین لازم است بدانید که به خاطر صرف هزینه اندکی که جهت سرویس دیزل انجام می گردد نباید، این امر را به تاخیر بیندازید و حتما باید تمامی امور سرویس را انجام دهید تا کار خود شما با مشکلی روبرو نشود.
لازم است بدانید که برخی از امور هستند که به منظور پیشگیری از بروز مشکلات جدی تر برنامه ریزی شده اند و شما نیز می بایست با تمامی این امور آشنایی داشته باشید و سپس به منظور رفع مشکل اصلی با کارشناس فنی و معتبر تماس حاصل فرمایید تا عملیات رفع مشکل را به صورت حرفه ای انجام دهد. به منظور کسب اطلاعات در زمینه سرویس دیزل ژنراتور مورد نظر خود، همین حالا با مجموعه رابین ژنراتور تماس بگیرید و اطلاعات خود را در این زمینه افزایش دهید.

 


آدرس : کرج ۴۵متری گلشهر ، خیابان ابوذر ، نبش کوچه تهرانی

شماره تماس  :  34648095-026     -     09125302176

همواره رضایت شما مشتریان عزیز هدف این شرکت است. رضایت و همکاری با شما بهترین رزومه کاری برای شرکت رابین ژنراتور می باشد.
 

عکس