موبایل : 09126668593
موبایل : 09126668593
تلفن : 34648095-026
تلفن : 34648095-026
موبایل : 09125302176
موبایل : 09125302176
گروه خبري : آخرین اخبار
تاريخ انتشار : 1401/03/10 - 13:56
كد :38

قیمت تابلو برق دیزل ژنراتور

دیزل ژنراتور نیز مانند تمامی تجهیزات برقی صنعتی نیاز به تابلو برق دارد تا علاوه بر نگهداری قطعات الکتریکی کارکرد دیزل ژنراتور را نیز کنترل می کند، از این رو به آن تابلو کنترل نیز گفته می شود.

قیمت تابلو برق دیزل ژنراتور به عوامل مختلفی از جمله نوع دیزل ژنراتور دارد. بر اساس عوامل مختلف تابلو برق دیزل ژنراتور انتخاب می شود. قابل ذکر است که قیمت تابلو برق دیزل ژنراتور به نوع تابلوبرق، سطح ولتاژ، محل قرارگیری تابلو برق و جنس بدنه تابلو برق دیزل ژنراتور، آمپر مصرفی ، نوع المانها و برد ژنراتور دارد. شرکت رابین ژنراتور با سالها تجربه در زمینه ساخت انواع تابلو برق دیزل ژنراتور، تابلوهای چنج اور و پارالل سنکرون، نصب انواع بردهای کنترل دیزل ژنراتور ، رفع عیب سیستم برقی دیزل ژنراتور، تعمیر و نگهداری انواع دیزل ژنراتور، آماده ارائه خدمات به مشتریان عزیز می باشد. برای اطلاع از قیمت ها و مشاوره با کارشناسان رابین ژنراتور در تماس باشید.

انواع تابلو برق دیزل ژنراتور از لحاظ سطح ولتاژ

 • تابلوهای فشار ضعیف:  پشتیبانی فشار برق تا 1000 ولت 
 • تابلوهای فشار متوسط: پشتیبانی فشار برق تا 1000 ولت تا 36000 ولت 
 • تابلوهای فشار قوی: این نوع تابلو ها در سطح 3000 ولت به بالا بنا به درخواست مشتری و مصرف کننده طراحی و ساخته می شود

قیمت تابلو برق دیزل ژنراتور

تابلو برق چنج آور 

تابلو برق چنج آور  change over یا به اختصارAUTOMATIC MAINS FAILURE  که بیشتر از حروف اختصاری AMF  برای آن استفاده می شود، به صورت اضطراری ژنراتور را کنترول می کند. به منظور کنترل دیزل ژنراتور و اتصال اتوماتیک مصرف کننده به برق شهر و در زمان فقدان برق شهر اتصال برق دیزل ژنراتور به مصرف کننده استفاده می شود. تابلو برق چنج آورمجهز به برد plc   کنترلی دیزل ژنراتور می باشد. تابلو برق چنج آور از دو عدد کنتاکتور یا بریکر جهت اتصال برق شهر یا برق دیزل ژنراتور به مصرف کننده ، بصورت اتوماتیک یا دستی استفاده می شود. این تابلو کنترل دیزل ژنراتور می تواند بوسیله یک برد کنترلی دیزل ژنراتور جهت کنترل تمام اتوماتیک یا دستی دیزل ژنراتور و تابلو برق چنج آور مجهز شود.

خصوصیات تابلو برق

 • ولتاژ نامی : 400 ولت
 • ولتاژکنترل (فرمان) : 12 تا 220 ولت AC و DC
 • درجه حفاظت : IP4X  
 • قابلیت نصب  PLC 

تابلو برق پارالل و سنکرون

تابلو برق پارالل سنکرون ژنراتور بسته به نوع آنها بصورتی متفاوت ساخته میشوند. و هر کدام برد های کنترلی مختص به خود را دارند. عمل سنکرون پارالل جهت وصل دو منبع قدرت به یک نقطه میباشند. برق خروجی ژنراتور و شهر شکلی سینوسی دارند، در صورتی که بخواهیم آنها را روی هم بیاندازیم باید شکل موجها دقیقا روی هم بیفتند. لذا بردهای کنترلی فرکانس ژنراتور را تغییر میدهند تا لحظه شروع شکل موجهای دو منبع قدرت یکی شوند.همچنین بردهای کنترلی با فرمان به رگولاتور ولتاژ ژنراتور سطح ولتاژ را کم و زیاد میکنند. تا دامنه شکل های سینوسی دقیقا با هم برابر شوند وگرنه یکی به تولید کننده و دیگری به مصرف کننده تبدیل خواهد شد. در بعضی مواقع افراد جهت افزایش ظرفیت خروجی ژنراتور موجود ، اقدام به خرید ژنراتور دیگری میکنند و آنها را با یکدیگر سنکرون میکنند و یا دارای ترانس برق با ظرفیت پایینی هستند لذا یک ژنراتور را با برق شبکه سنکرون میکنند. در بعضی مواقع سنکرون پارالل سازی چند دیزل ژنراتور با هم به صرفه تر از خرید یک ژنراتور با ظرفیت بالا است. برخی ترجیح میدهند بجای یک دیزل ژنراتور ، دو یا چند دیزل ژنراتور را با هم سنکرون کنند. کارخانجات و سایر مراکزی که نمیخواهند خاموشی برق را حس کنند نیز ژنراتور خود را با شبکه سنکرون میکنند. تابلوهای برق پارالل به چند بخش تقسیم میشوند. از جمله انواع تابلو برق سنکرون به شرح زیر است  :

 1. تابلو جهت سنکرون سازی دیزل ژنراتور با برق شهر
 2. تابلو جهت سنکرون سازی چند دیزل ژنراتور با یکدیگر
 3. تابلو جهت سنکرون سازی مجموعه دیزل ژنراتور با برق شهر

تعمیر تابلو برق دیزل ژنراتور

تعمیر و سرویس و نگهداری صحیح دیزل ژنراتورعملکرد را بهتر و طول عمر آن را افزایش می دهد. تعمیرات دیزل ژنراتور نیاز به دانش فنی، قطعات یدکی اورجینال و اصلی و امکانات سخت افزاری مانند دستگاه دیاگ، دستگاه تست نهایی، تعمیرات تخصصی مکانیکی و غیره بسیار مهم است.دارد. این تجهیزات در خدمت متخصصانی مانند گروه رابین ژنراتور می باشد تا بهترین خدمات را به شما ارائه دهند. در بخش عیب یابی دیزل ژنراتور باید دقت کرد که علت استارت نخوردن دیزل ژنراتور می تواند کم بودن ولتاژ باطری، چک کردن تابلو برق و رله مربوط به استارت باش که بررسی شود رنگ آنها سیاه نباشد. برخی ایرادات تعمیرات دیزل ژنراتور از قبیل خرابی سنسور ها، خرابی قطعات برقی مثل پمپ سوخت و استارت و دینام، خرابی برد کنترل و یا رله ها و تایمر ها می تواند در کارکرد سیستم اخلال ایجاد کرده یا اجازه روشن شدن به دستگاه را ندهد. در صورت مشاهده این موارد قبل از هرکاری با متخصصان تعمیر تابلو برق دیزل ژنراتور تماس بگیریدتا با خیالی آسوده سلامت دستگاه شما بازگردد.


آدرس : کرج ۴۵متری گلشهر ، خیابان ابوذر ، نبش کوچه تهرانی

شماره تماس  :  34648095-026     -     09125302176    -   09126668593

همواره رضایت شما مشتریان عزیز هدف این شرکت است. رضایت و همکاری با شما بهترین رزومه کاری برای شرکت رابین ژنراتور می باشد.
 

عکس