موبایل :  09126668593
موبایل : 09126668593
تلفن : 34648095-026
تلفن : 34648095-026
موبایل : 09125302176
موبایل : 09125302176
گروه خبري : آخرین اخبار
تاريخ انتشار : 1401/12/08 - 22:39
كد :42

برای خرید موتور برق چه نکاتی را در نظر بگیرم؟

موتور برق از تجهیزات بسیار مهمی هستند که برای انجام کارهای مختلف در صنعت و همچنین لوازم خانگی کمک می کنند. دامنه ی استفاده از موتور برق ها عمدتاً به دلیل کارایی و نتایج ارائه شده ، بسیار گسترده است.

برای خرید موتور برق چه نکاتی را در نظر بگیرم؟

ویژگی‌ های مهم موتورهای برق با کیفیت چیست؟

موتور برق برای استفاده در مکان هایی که دائما برق ندارند ، بسیار مناسب می باشد. ویژگی بسیار مهم موتور برق با کیفیت ، این است که بتواند برای مدت زمانی که احتیاج دارید ، برایتان کار کند. همچنین قابلیت کنترل ولتاژ و شدت جریان خروجی، نوع سوخت موجود در موتور برق نیز از ویژگی های مهم موتور برق ها می باشد. برای خرید موتور برق باید به عواملی مانند اندازه و سایز ، شیوه ی حمل آن ، نوع سوخت مصرفی ، توان دستگاه هایی به آن متصل هستند توجه کرد.

موتور برق با کدام نوع سوخت را انتخاب کنم؟ موتور برق دیزلی بخرم یا بنزینی؟

  • ژنراتورهای بنزینی

رایج ترین نوع سوخت برای ژنراتورهای قابل حمل، بنزین است. پیدا کردن آن آسان و راحت است. اما، استفاده از بنزین به عنوان منبع انرژی برای ژنراتور دارای معایبی نظیر  گرانتر بودن نسبت به دیگر سوخت ها ، تولید مونوکسید کربن بیشتر، خراب شدن در صورت عدم استفاده منظم ، خطرناک بودن بخارهای خروجی بنزین در صورت استنشاق در طولانی مدت برای سلامتی می باشد. بنزین بسیار فرار تر از سوخت دیزل است. بنابراین اگر سوخت زیادی برای ژنراتور خود حمل می کنید، دیزل گزینه ایمن تری است. همچنین به دلیل نحوه کار موتورهای دیزلی، بسیار ایمن تر از موتورهای بنزینی هستند. 

  • دیزل ژنراتور

دیزل ژنراتورها در بلند مدت ارزانتر از ژنراتورهای گازی هستند، به خصوص اگر به دنبال موتور برقی هستید که انرژی کل خانه یا ملک شما را برای چند روز در یک زمان تامین کند.
زمان استفاده از دیزل ژنراتور
دیزل ژنراتورها برای طیف وسیعی از کاربردها و در موقعیت های مختلف استفاده می شوند. آنها بسیار کارآمد و بی صدا هستند به طوریکه آنها را برای استفاده در محیط های مسکونی یا تجاری ایده آل می کند. دیزل ژنراتور را می توان برای برق پشتیبان یا به عنوان منبع اصلی برق در صورت قطع شدن شبکه برق استفاده کرد. در برخی موارد، حتی می توان از آنها برای تامین برق در شرایط اضطراری استفاده کرد.

کدام موتور برق برای یک آپارتمان مناسب‌تر است؟

یک موتور برق خانگی با کیفیت، باید بتواند به مدت 7 الی 8 ساعت دائما کار کند. موتور برق خانگی برای مصارف مختلفی مانند تامین برق پمپ آب، برای مصارف آبیاری ، برای تامین برق روشنایی منازل، برق کولر گازی، لوازم خانه مانند ماشین لباسشویی و یخچال استفاده می شود. اما برای انتخاب موتور برق مناسب آپارتمان باید به نکات زیر توجه کرد:

  • توان آن ها بین 3 الی 8 کیلووات باشد و برق تک فاز تولید کنند. 
  • موتور برق دارای کیت چرخ باشد.
  • در کارکرد طولانی مدت افت ولتاژ نداشته باشد.
  • استفاده از موتور برق avr دار پیشنهاد می شود.

کدام برند دیزل ژنراتور را بخرم؟ 

دیزل ژنراتور کامینز 

کامینز یک برند معروف است که معمولاً گران‌ تر هستند، اما به دلیل کیفیت عالی، دوام، کارایی و طراحی منحصرفرد خود شناخته می‌شوند.

دیزل ژنراتو پرکینز 

ژنراتورهای پرکینز به دلیل هزینه عملیاتی کم و عملکرد چشمگیر شناخته شده اند. موتورهای دیزل پرکینز به دلیل دوام و قابلیت اطمینان خود، بازخوردهای مثبتی را به خود جلب کرده است.

دیزل ژنراتور ولوو 

دیزل ژنراتورهای ولوو به دلیل کیفیت بالا و قابلیت اطمینان معروف هستند. ولوو یک رهبر جهانی در فناوری موتورهای دیزل است که از آخرین تکنولوژی در طراحی ، برای افزایش خروجی‌های بالا استفاده می ‌کند که موجب دوام و طول عمر ژنراتور شما می‌شود.

دیزل ژنراتور دویتس

دیزل ژنراتور دویتس یکی از بهترین و قابل قبول ترین موتورهای موجود در جهان و ساخته شده توسط کشور آلمان است . از جمله ویژگی های برجسته ی این دیزل ژنراتور ها قابلیت اطمینان بالا، با دوام بودن و ماندگاری طولانی، انعطاف پذیری ، صرفه جویی در مصرف انرژی ، بی خطر برای محیط زیست و خدمات پس از فروش بسیار قوی در سراسر جهان می باشد.

دیزل ژنراتور لوول

ژنراتور های لوول برای مصارف صنعتی ایده آل هستند، می توانند در مواقع اضطراری مورد استفاده قرار گیرند . ژنراتورهای لوول بسیار بی صدا هستند و از قطعات با کیفیت ساخته شده اند و همین ویژگی ها آنها را به انتخابی محبوب برای طیف متنوعی از مشتریان تبدیل می کند.

 


آدرس : کرج ۴۵متری گلشهر ، خیابان ابوذر ، نبش کوچه تهرانی

شماره تماس  :  34648095-026     -     09125302176    -   09126668593

همواره رضایت شما مشتریان عزیز هدف این شرکت است. رضایت و همکاری با شما بهترین رزومه کاری برای شرکت رابین ژنراتور می باشد.
 

عکس